Aktuality

54. Vizovické zámecké kulturní léto Aloise Háby

Dům kultury Vizovice a Kruh přátel hudby Vizovice připravily i na rok 2021 program koncertů Vizovického zámeckého kulturního léta Aloise Háby. Jejich uskutečnění závisí na vývoji protiepidemických opatření. Informace o konkrétních termínech a prodeji vstupenek budou zveřejňovány na tomto webu.

| Číst více

Aktuality

Tipovací soutěž č. 3

TIPOVACÍ SOUTĚŽ 3 VELIKONOČNÍ – ŠIKOVNÉ RUCE OBČANŮ VIZOVIC

Tipněte si, kolik kraslic a háčkovaných vajíček slepičích a husích je ve 3 ošatkách. Za překrásné vajíčka děkujeme paní Anně Krocové , Kristýně Krocové a Lence Mikové Ježové, které jsou k vidění na on- line výstavě – Šikovné ruce občanů Vizovic! Vyhrává nejpřesnější tip! Každý pouze jeden tip, jinak bude ze soutěže vyřazen! Tipujte pouze na facebookové stránce Informačního centra Vizovice!

Celou on-line výstavu si můžete prohlédnout :
http://www.hornipodrevnicko.cz/nez-nam-otevrou-vystavu…/

Odměnou bude plyšák EDA a Hubert z Krysáků, pohledy z okolí Vizovic, malovaná mapa a jiné propagační materiály města Vizovice. Své tipy můžete pod příspěvek vkládat až do pondělí 5. dubna 2021 do 23:59, tak neváhej a tipuj.

| Číst více

Aktuality

TIPOVACÍ SOUTĚŽ 2 – ŠIKOVNÉ RUCE OBČANŮ VIZOVIC

Tipněte si, kolik gramů váží korálkové vajíčko ze sádry od paní Vyoralové na on- line výstavě – Šikovné ruce občanů Vizovic! Vyhrává nejpřesnější tip! Každý pouze jeden tip jinak bude ze soutěže vyřazen! Tipujte pouze na facebookové stránce Informačního centra Vizovice!

Celou on-line výstavu si můžete prohlédnout:
http://www.hornipodrevnicko.cz/nez-nam-otevrou-vystavu…/

Odměnou bude plyšák EDA a Hubert , pohledy z okolí Vizovic , malovaná mapa a jiné propagační materiály města Vizovice. Své tipy můžete pod příspěvek vkládat až do neděle 14. března 2021 do 23:59, tak neváhej a tipuj.

| Číst více

Aktuality

JAK SE STÁT REŽISÉREM OCHOTNICKÉHO DIVADLA

DŮM KULTURY VIZOVICE VYPISUJE KURZ
JAK SE STÁT REŽISÉREM OCHOTNICKÉHO DIVADLA

Jestli jste si položili tuto otázku a představa stát se režisérem vás láká, máme pro vás jedinečnou příležitost. V případě zájmu otevřeme kurz JAK SE STÁT REŽISÉREM OCHOTNICKÉHO DIVADLA. Tento kurz bude probíhat pod odborným vedením v hlavním sále Domu kultury Vizovice a přilehlých prostorách. Vážní zájemci se musí přihlásit na tel: 577 599 110, 734 273 434, 604 208 912, nebo poslat email: infocentrum@dkvizovice.cz

| Číst více

Aktuality

Virtuální prohlídka výstavy Šikovné ruce občanů Vizovic 2021

Ve středu 10. 2. 2021 jsme jako každoročně dokončili instalaci výstavy Šikovné ruce občanů Vizovic ve výstavních prostorách TIC v DK Vizovice. Vzhledem ke stále trvajících vládním opatřením v souvislosti s pandemií Covid 19, nemohla být výstava zahájena tradiční vernisáží spojenou se soutěží o nejlepší kyselici. Z tohoto důvodu jsme ve čtvrtek povolali našeho dvorního fotografa Petra Jaroně – Hornípodřevnicko.cz, aby výstavu pro vás nafotil.

Přejeme vám pěknou virtuální prohlídku a nám brzké ukončení nouzového stavu, aby jsme mohli výstavu otevřít osobně a naživo.

| Číst více

Aktuality

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ JANY HAVLÍČKOVÉ

Část výstavy zlínské fotografky Jany Havlíčkové Vám po dobu uzavření výstavních prostor TIC Vizovice přiblížíme zde.

| Číst více

Aktuality

SORTIMENT ZBOŽÍ TURISTICKÉHO INFORMAČNÍHO CENTRA VIZOVICE

Nově jsme pro Vás otevřeli sekci s produktovou nabídkou Turistického informačního centra. www.dkvizovice.cz/produkty/. Zde můžete nalézt, jak věci pro turisty, tak i místní tradiční výrobky a knihy od regionálních vydavatelů. Dále jsme pro Vás udělali možnost objednání zboží na emailové adrese: infocentrum@dkvizovice.cz , zboží zasíláme na dobírku nebo osobní odběr v infocentrum přes výdejní okénko a to i po dobu uzavření prodejny z důvodu pandemie.

| Číst více

Aktuality

Aktuality

Ohlédnutí za 53. Vizovickým zámeckým kulturním létem Aloise Háby

Před koncem roku i Kruh přátel hudby Vizovice hodnotil svou práci za rok 2020. Jeho stěžejní činností je organizování Vizovického zámeckého kulturního léta Aloise Háby. To se letos uskutečnilo už po třiapadesáté.

| Číst více