Aktuality

KAMÍNKOVÁ SOUTĚŽ VIZOVICE

Již brzy přijde první kolo soutěže v tipování a hledání kamínků v okolí Vizovic. Soutěže budou vyhlašovány na Facebooku – https://www.facebook.com/TICVizovice a instagramu https://www.instagram.com/infocentrumvizovice/, tak neváhej a přidej se k nám. Soutěž je určena pro všechny kamínkáře, kamínkářky, turisty a návštěvníky města Vizovic.

Turistické informační centrum Vizovice

| Číst více

Aktuality

Aktuality

Přehled akcí říjen 2020

Z důvodu nařízení vlády jsou tyto akce zrušeny.
– 20. října – Galapágy – Ostrov, který změnil náš svět.
– 23. října – Bez předsudků
– 24. října – Vizovská metal párty
– 30. října – Láskyplná opereta

| Číst více

Aktuality

Aktuality

Aktuality

Aktuality

REGIONÁLNÍ HRA POZNÁVÁME VALAŠSKO

Zpestřete si léto regionální hrou Poznáváme Valašsko. Dne 1. 6. 2020 odstartovala hra s medvědem Jurou o velmi hodnotné ceny. Po zajímavých místech, které třeba ještě neznáte, vás provede medvěd Jura. Na valašsku vybral dvacet míst, kde uložil razítka a navíc u každého místa najdete další tipy na výlety v okolí. Soutěžní brožuru si můžete vyzvednout i v našem TIC na Domě kultury Vizovice. Bližší informace: www.poznavamevalassko.cz

| Číst více

Aktuality

Změna termínu – DVA NAHATÝ CHLAPI

Termín divadelního představení DVA NAHATÝ CHLAPI byl přesunutý z původního termínu 11. 5. 2020 na nový termín 28. 12. 2020 v 19 hodin v Domě kultury Vizovice. Již zakoupené vstupné platí na tento nový termín. V případě, že vám termín nevyhovuje, bude vám vstupné vráceno v místě nákupu.

| Číst více

Aktuality

Aktuality