Aktuality

PF 2018

Příjemné prožití svátků vánočních a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2018 Vám přeje Dům kultury Vizovice.

| Číst více

Aktuality

VIZOVSKÉ BABÍ LÉTO

2.ročník Vizovského babího léta se uskutečnil v sobotu 2.září 2017 od 14 hodin na parkovišti za Domem kultury ve Vizovicích. Návštěvníky neodradilo nepříznivé počasí- mokro po předchozím dešti – ani náhlé, skoro dvacetistupňové ochlazení, ani hromady stavebního materiálu, uložené na parkovišti pro potřeby rekonstrukce KD. Kdo na parkoviště dorazil, nelitoval. Začátek hudebního odpoledne se nesl v rytmech ragtimu, spirituálu, jazzových melodií a písní z muzikálů v podání Zlínských jazzových smyčců Následující kapela Rockoví lišáci přitvrdila a provedla nás koncertní retro rockovou produkcí. Všichni návštěvníci si skvěle užili netradiční, ale zajímavé spojení jazzu a rocku.

| Číst více

Aktuality

50. VÝROČÍ TRNKOBRANÍ

Letošní doprovodný program 50.výročí Trnkobraní začal ve městě již v pátek vernisáží výstavy malíře Jiřího Holíka ve výstavních prostorách Domu kultury. V sobotu byl celodenní multižánrový program v areálu za sokolovnou slavnostně zahájen Vizovjánkem, který oslavil 45.výročí založení. Od 16 hodin hráli u vinotéky U Poláška harmonikáři. V neděli byly oslavy Trnkobraní zahájeny v 9 hodin fotbalovým turnajem mladší přípravky na stadionu za školou. Od 13 hodin zněla na Masarykově náměstí hudba. V 16 hodin požehnal vizovický farář prapor a novou techniku vizovických hasičů a ti následně předvedli požární útok mladých hasičů a záchranu osob z výšky. Po celé tři dny bylo pro veřejnost otevřeno Hasičské muzeum. I přes nepřízeň počasí se letošní výroční oslavy Trnkobraní vydařily.

| Číst více

Aktuality

Turistické informační centrum v rekonstrukci

Z důvodu stavebních prací je Turistické informační centrum na Domě kultury Vizovice do odvolání mimo provoz.

| Číst více

Aktuality

Divadlo SEMTAMFÓR ze Slavičína ve Vizovicích hned dvakrát

Nezávislou divadelní scénu SEMTAMFÓR ze Slavičína jsme měli možnost v Domě kultury Vizovice v tomto roce přivítat hned dvakrát.

Dne 26. února přijeli se známou divadelní pohádkou pro nejmenší POVÍDÁNÍ O PEJSKOVI A KOČIČCE. Nejen dětské publikum nadšeně přijalo 3 klauny, kteří netradičním způsobem za přispění dětí odehráli příběhy, jak pejsek a kočička myli podlahu, jak pekli dort, jak si pejsek roztrhl kalhoty a kočička mu je zašila dešťovkou a další.

Druhé představení, komedii ze dvou pólů společnosti s názvem HOMELESS – Život je jen náhoda, tentokrát pro dospělé publikum odehrály v prostorách kavárny 3. března.

| Číst více

Aktuality

Šikovné ruce občanů Vizovic

Ve výstavních prostorách Turistického informačního centra na Domě kultury ve Vizovicích se uskutečnila již tradiční výstava prací občanů z Vizovic. Tato neustále populární výstava má stále se zvyšující zájem ze strany vystavujících, kterých letos bylo 35, tak ze strany návštěvníků. Většina návštěvníků si letos pochvalovala, že výstava je ještě pěknější než loni.

| Číst více

Aktuality

Chutilo vám, páni?

Všestranný talent – autor, herec, klaun a tanečník v jedné osobě – Pavol Seriš odehrál v plně obsazené kavárně Domu kultury ve Vizovicích 27. ledna 2017 pohybovou komedii z podivného světa restaurací a číšníků. V divadelní hře „ Chutilo vám, páni?“ ztvárnil víc jak 20 různých charakterů a jelikož použil jen minimum rekvizit, počítal s aktivní představivostí diváků.

| Číst více

Aktuality

Hrajeme si s Brdíkem

V neděli 22. ledna 2017 si děti v kavárně Domu kultury užívaly odpoledne s klaunem Brdíkem a jeho kamarádkou Brďolou. Nejen děti, ale i dospělí si zazpívali známé dětské písničky, učili se žonglovat s míčky, zatančili si a každé dítě si domů odneslo několik dárečků vymodelovaných z balónků.

| Číst více

Aktuality

Novoroční koncert Markéty Vodičkové a Filipa Vítů

Letošní Novoroční koncert v Domě kultury se nesl v pohodových rytmech blues – pop – rock. Vystoupilo mladé a talentované akustické duo, zpěvačka Markéta Vodičková a kytarista a zpěvák Filip Vítů. V průběhu večera zazněly světové romantické balady i české písničky.

| Číst více

Aktuality

Uršuloviny

Poslední akcí roku 2016 v Domě kultury byl zábavný pořad Uršuloviny. Z názvu si můžete správně odvodit, že hlavní postavou celé show byla Uršula Kluková, kterou slovem i zpěvem skvěle doplnil barytonista Šimon Pečenka. Oblíbená česká herečka s nakažlivým smíchem si Uršuloviny nadělila jako dárek ke svému výročí 50ti let hraní na pódiu.

| Číst více